Aonang Beach, Krabi Peace Laguna Resort Krabi La Playa Resort The Small Krabi Aonang Phu Petra Resort

Aonang, Krabi

AoNang jest pod-regionu lub tambol z Krabi prowincji, część Nopparatthara Beach Park Narodowy – Mu Koh Phi Phi.  W tajskie słowo, oznacza Ao "Zatoka". Ao Nang lub Nang Bay jest spełniony w pięknej scenerii, obcy niż inne plaże. Ao Nang jest jednym z górskich jaskiń stalagmit sopel, takich jak Railay, Phranang Cave Beach, Koh wyraża, Tonsai Bay, itd. Są one całkowicie otoczone wapiennych wzgórz, więc nie można tam dotrzeć samochodem. Wprowadzenie do tych miejsc przyciąganie masz do łodzi. Można wynająć długo tailed łodzi z Aonang. Widzieć Aonang Map.


Aonang formalnie Ao Phra Nang rozumieniu Princess Bay. Eventhough wszyscy używają krótkiej formy, Ao Nang jest najbardziej "Westernized" plaży w Krabi


Podróż jest łatwe, lokalne wycieczki działania mogą prowadzić do każdego miejsca. Zobacz więcej Ao Nang Activities.


Orientowania się w Ao Nang jest prosta: wszystko znajduje się albo wzdłuż plaży, czyli na zachód-wschód, wzdłuż lub Airport Road (autostrady 4203), który jedzie na północ od wschodniego końca plaży. Long-ogony przybyć na plaży w pobliżu skrzyżowania z dwóch dróg. 
Zobacz więcej how getting to Ao Nang.


Istnieje kolejna atrakcja w pobliżu, np. Chicken wyspy, wyspa Thap, wyraża wyspa itp. Ich kształty są różne, jak na wyobraźnię widza. Może się okazać, grzywny hotel Aonang by sprawdzić nasze najniższe stawki pokój. Aonang Hotels


Ao Maya from the Beach Movie

Popularne działalności obejmuje: wspinaczka, morze kajakarstwo, trekking, zwiedzanie wysp np. Koh Kai, Koh Thap, Koh wyraża jeden z Unseen Thailand.


Railay jest apartament dla tych, którzy kochają naturalne relaksu, ucieczki stale tłumy, ani światła, ani nie brzmią jak Phuket i Koh Samui. Shadow wapiennych Cliff w godzinach wieczornych, a I'm watching słońca na plaży, przyciąga mnie do powrotu po raz kolejny. Inny wyróżniony atrakcji białego piasku plaż w pobliżu wysp i widzenia Railay. Sprawdź więcej Railay.


Phi Phi nie jest daleko od Ao Nang. Możesz kupić 1-dniowa wycieczka do Koh Phi Phi podczas pobytu w Aonang. Można podjąć podróż przez kilka nocy w Koh Phi Phi. Więcej w Phi Phi hotels.


Ao Maya from the Beach Movie

Krabi Miasto jest również interesujące, jeśli chcesz zwiedzić dżunglę. Thanbokkonni Parku Narodowego. Khao Phanom Benja. Bird Watching na Khao Nie Ju Jee. Morze Kayaing na Tha Lane. Trekking do Hot wodospad (Nam Tok Ron) w Klong Thom. Biorąc długo tailed łodzi do Phi Hua do jaskini. Faktycznie, w Krabi, istnieje wiele unexplored dziedzinie. Ostatnio otrzymujemy wiadomości o starożytnej Kitchenwares znaleziono w jaskini Krabi. Znajdź więcej Attractions in Krabi Town.