Aonang Beach, Krabi Peace Laguna Resort Krabi La Playa Resort The Small Krabi Aonang Phu Petra Resort

Aonang, Krabi

AoNang bir alt-bölge veya Krabi province, Nopparatthara Milli Parkı Plaj bir parçası bir tambol IS -Mu Koh Phi PhiTurkish word, Ao "anlamına gelir Koyu". Ao Nang veya Nang Bay güzel manzara, diğer plajları daha yabancı ile tamamlanır. Ao Nang bir dağ mağara stalagmit sarkıt gibi bir Railay, Phranang Mağarası Deniz, Koh Poda, Tonsai Körfezi, vs tamamen kalker tepeler tarafından orada araba ile ulaşamaz çevrilidir. Bu çeken yerler Başlarken, bir tekne gerekir. Sen Aonang bir uzun kuyruklu tekne kiralama Mayıs Görmek Aonang Map.


Aonang resmen Ao Phra Nang anlamı Prenses koy. Eventhough herkes kısa formu kullanır, Ao Nang en 'Westernized' plaj olduğunu Krabi


Seyahat, yerel bir tur işlemi her yerde size yol açabilir kolaydır. Daha fazla bilgi için bkz Ao Nang Activities.


Ao Nang kendinizi Orienting kolaydır: hemen hemen herşeyi olan batı-doğu veya Havaalanı Yolu (Highway, 4203) ile kuzeyde bir plaj doğu uçtan gider birlikte çalıştığı plaj da birlikte bulunur. Uzun kuyrukları Sahilde iki yol ve kavşak yakınında geliyor. Daha fazla bilgi için bkz how getting to Ao Nang.


Başka bir çekim Yakın e.g. olduğunu Tavuk ada, Thap ada, Poda ada, vb Onların biçimini seyirci ve hayal başı olarak farklıdır. Sen bizim en düşük fiyatlar kontrol Aonang bir iyi otel bulabilirsiniz. Aonang Hotels


Ao Maya from the Beach Movie

Popüler etkinlikler kaya, deniz kano, trekking, görme-adalar, örneğin görme tırmanma içerir Koh Kai, Koh Thap, Koh Poda, biri Unseen Thailand.


Railay Bunu doğal gevşeme TR olanlar için suite, bu giderek büyüyen kalabalıklar, ne ışık ne de Phuket veya Koh Samui gibi kaçış olduğunu. Gölge Kireç taşından Cliff akşam, Ben Sahilde güneş izlerken yaşıyorum, tekrar dönmek için beni çekiyor. Bir başka vurgulanan Yakın konumlar adaları ve Railay bir bakış ve beyaz kumlu plajları vardır. Daha kontrol edin Railay.


Phi Phi not far from Ao Nang değil. Süre Aonang kalmaya bir 1-Koh Phi Phi günlük gezi satın alabilir. Sen Koh Phi Phi birkaç gece Seyahat sürebilir. Daha fazla faaliyetleri Bul Phi Phi hotels


Ao Maya from the Beach Movie

Krabi Bir orman keşfetmek istiyorsanız Town da ilginçtir. Thanbokkonni Milli Parkı. Khao Phanom Benja. Kuş Khao Ayrıca Ju Jee at izlemek. Deniz Kayaing Tha Lane at. Sıcak Şelalesi (Nam TOK Ron) için Klong Thom at Trekking. Phi Hua için Mağarası için uzun bir kuyruklu tekne çekme. Aslında in Krabi, orada keşfedilmemiş bir alan vardır. Son zamanlarda, eski kitchenwares Krabi bir mağarada bulunan bir haber almak. Daha fazla bilgi edinin Attractions in Krabi Town.